Magazin haberleri

En güncel ve son dakika Magazin haberlerini Magazin kategorisinde bulabilirsiniz.
Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ'un oğlu Fatih Baştuğ, Yasemin Altaş ile evlenerek dünya evine girdi.
Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi dünyaca ünlü yıldızları taşıyan "Cloudbreak" mega yat Bodrum'a demir attı.
Muğla'nın Fethiye ilçesinde korona virüs (Covid-19) pandemi sürecinde özveriyle görev yapan sağlık çalışanları, Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçtu.
Muğla'nın dünyaca ünlü sahillerinde korona virüs (Kovid-19) nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasının ardından tatilciler sahillerde güneşin ve denizin tadını çıkardı.
Marmaris Adliyesinde yaşayan ve türlerinin aksine insanlara olan yakınlığı ile dikkat çeken bir karganın, adliyede görevli polislerle olan yakınlığı görenleri şaşırttı.
Gelen Vurdu, Giden Vurdu şarkısına klip çeken Safiye Soyman, korona virüs (Covid-19) nedeniyle klip çekeceği oteli komple kapattı.
Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Akçabük sahilinde maskeli, sosyal mesafeli deniz keyfi renkli görüntülere sahne oldu.
Yaz sezonunda hıncahınç dolan Bodrum sahilleri sessizliğe bürünürken şezlonglar, localar bomboş kalınca, bazı beachlerde şezlong parası kaldırıldı.
Covid-19 salgınında Hindistan'da mahsur kaldıktan sonra yardım isteyen ve Türkiye'ye getirilen su terapisti Seda Yavaş ile dört arkadaşı sosyal sorumluluk projesine başladılar.
Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla İl Müdürlüğü görevine atanan Muharrem Mermertaş, Hamle Medya Grubuna ziyaret etti.
Powered by BilgiSoft