Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yurdun dört bir yanından Bozüyük Mahallesi'ne büyük ilgi

Eklenme : 29.07.2021 00:00:00
Görüntülenme: 409

Sevgili okurlarım, Yatağan Bozüyük Mahallesi'ne yurdun dört bir yanından gelip köy hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Bozüyük Mahallesi'nde yaklaşık 6 yıl önce değişik dizi filmleri çekilmişti. Bu dizilerde yurt genelinde bir hayli izlenmiş olacak ki Bozüyük Mahallesi insanlar tarafından dolup taşmakta.

Sevgili okurlarım, Bozüyük Mahallesi hakikaten gezilecek, dolaşılacak bir yer. Tarihi kalıntılarının haricinde yörenin meşhur Pınarbaşı tesislerinde 800 yıllık çınar ağacı, akan berrak suları, hele o tesisin içindeki yeşillikler görülmeye değer. Yine yeşillikler içinde olan Aplangeç tesisleri, Yakup Ustanın meşhur Değirmenbaşı Restoranına çok sayıda vatandaş gelip dolaşmaktalar.

Sevgili okurlarım, Bozüyük Mahallesi'ne daha çok yerli turist çekebilmemiz için jandarmanın devriye gezip araçları mahalle meydanından kaldırması gerekir. Yatağan Belediyesi zabıta ekiplerinin de devamlı bu şirin yerde görev yapmalarında fayda var. Çünkü alt yapıda devamlı eksiklikler oluyor da onun için söylüyorum.

Sevgili okurlarım, Bozüyük Mahallesi'nde yaşayan gençler mahallenin daha iyi olması için ellerinden gelen olanakları kullanıyorlar. Yazışmalar yapıyorlar, bilhassa genç ve orta yaşta ileri görüşlü bayanlarımızın da Bozüyük adına var gücü ile hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Bozüyük Mahallesi yöremizin en güzel yerlerinden birisi olması nedeniyle farklı illerden vatandaşların ilgisini görmeye devam ediyor sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft