Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan Türk siyasetine örnek oluyor

Eklenme : 19.05.2022 00:00:00
Görüntülenme: 427

Sevgili okurlarım, bilindiği üzere CHP ve Ak Parti arasında o kadar fikir değişiklikleri olmasına rağmen Yatağan'da bunun tam tersine Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz arasında samimi bir diyalog olduğu görülebiliyor. Her iki başkan fırsat buldukça karşı partilerin ilçe binasına gidip samimi bir hava kurabiliyorlar. Buda Yatağan'da her kesim tarafından güzellikle anılıyor.

Sevgili okurlarım, CHP İlçe Başkanı Mali Müşavir Mehmet Kemiksiz, sosyal yönlü bir yapıya sahip olduğu için vatandaşların işlerini yapmaya çalışıyor ve yapıyor da. Sayın Kemiksiz iktidar partisi olmamasına rağmen, sosyal etkinlikler başta olmak üzere her türlü etkinliklerde bulunup partisi adına puan almaya çalışıyor.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin ise, iş adamı olmasına rağmen partisi adına bir şeyler yapmaya çalışıyor. Aklınıza ne gelirse gelsin vatandaşlara her tülü katkıda bulunabiliyor. Böylede olduğu için diğer partililer tarafından da Ali Tekin, sevilip sayılabiliyor. İşte Türkiye siyaseti danışıklı dövüşlü olaylı bir şekilde geçerken Yatağan'da CHP İlçe Başkanı Mali Müşavir Mehmet Kemiksiz ve Ak Parti İlçe Başkanı iş adamı Ali Tekin birlik ve beraberlik içinde diyalog kurabilmesi vatandaşlar tarafından takdir ediliyor sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft