Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Trabzon'un Of ilçesine kaymakam olarak atandı.

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Trabzon'un Of ilçesine kaymakam olarak atandı.
Eklenme : 20.08.2020 14:47:00
Görüntülenme: 3423

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Trabzon'un Of ilçesine kaymakam olarak atandı.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan'da görev yaptığı 3 yıllık sürede herkesin beğenisini kazanan Çiçek'in ilçeden ayrılacak olması, büyük üzüntü yarattı. Yatağan Kaymakamlığına 2017 yılında atanan Hayrettin Çiçek, 3 yıllık görev süresince başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekerek, ilçenin birçok sorununa çözüm üretti.

Yatağanlılar tarafından sevilen Çiçek, haftasonu açıklanan kararla, Trabzon'un Of ilçesine kaymakam olarak atandı. Bu karar, ilçede şok etkisi yaratırken, büyük bir üzüntüye neden oldu.

Çiçek, Yatağan'dan ayrılacak olmasından dolayı üzgün olduğunu fakat görev süresinin dolması nedeniyle ilçeden ayrılacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde ilişiğini kesecek olan Çiçek, ilçeden ayrılacak.

Çiçek'in ayrılması nedeniyle yeni kaymakam atanana kadar, Yatağan Kaymakamlığı görevini vekaleten Kavaklıdere Kaymakamı yürütecek.

Hayrettin Çiçek, kimdir?

1984 yılında Elazığ'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ'da, Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. 2007 yılında yapılan Kaymakamlık sınavını kazandı. Bir yıl süreyle İngiltere Sussex Üniversitesinde dil eğitimi gördü. Sırasıyla Tokat-Sulusaray, Kastamonu-Bozkurt, Erzincan-Kemah ve Erzurum-Aşkale ilçelerinde görev yaptı.

İçişleri Bakanlığımızın 10.02.2017 tarihli 2017/463 sayılı onayıyla görevlendirilmiş, daha sonra Müşterek Kararnameyle Yatağan Kaymakamı olarak atanan Hayrettin ÇİÇEK 02.03.2017 tarihinde İlçemizde görevine başlamış olup, Berna Hanımla evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft