Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'ın genç ve dinamik mimarı Sabri Toksöz

Eklenme : 7.10.2021 00:00:00
Görüntülenme: 440

Sevgili okurlarım, Yatağan'ın sevilen ve sayılan ailelerinden biri ve aynı zamanda genç bir evladımız olan Sabri Toksöz, mimarlık okulunu bitirir bitirmez ilk bürosunu baba ocağı olan Yatağan'da açtı. Mimar Sabri Toksöz, girişimci kişiliğinin yanında müşterilerine karşı ilginin en büyüğünü göstererek, yapmış olduğu projelerle kendisini ilçede kanıtlamış oldu. Ve böylelikle Mimar Sabri Toksöz, tercih edilen bir iş yerinin sahibi olma imkanını kazandı. 

Sevgili okurlarım, Yatağan'da kendisini kabullendiren, büyüğünü küçüğünü bilen Mimar Sabri Toksöz, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz'ün oğlu olan Sabri Toksöz anne ve babasından almış olduğu terbiyeden mi bilinmez saygın ve sevecen hareketleri ile ilçe genelinde adını güzelliklerle andırabiliyor.

Sevgili okurlarım, sayın Sabri Toksöz'ün annesi de İnşaat Mühendisi olup birlikte beraber çalışma imkanı buluyorlar. Mimar Sabri Toksöz, Makine Mühendisi Sezai Türkmen ile birlikte inşaat, plan ve proje, doğal gaz, sıhhi tesisat, kalorifer, taahhüt işlerini özverili bir şekilde yerine getirip Yatağan halkına hizmet vermekten mutluluk duyduğunu dile getiriyor.    

Sevgili okurlarım, Yatağanlı genç ve dinamik yapıya sahip olan Mimar Sabri Toksöz, yapmış olduğu konuşmada, "Ailecek Yatağan'a hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Vatandaşlar tarafından tercih edilişimizin nedeni de temiz ve düzgün işler yapmamızdan kaynaklanıyor. Özverili bir şekilde gece gündüz demeden çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Yatağan'a halkına hizmet etmekten de mutluluk duyuyoruz" dedi.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft