Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan halkının Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin'den beklentisi büyük

Eklenme : 23.09.2021 00:00:00
Görüntülenme: 437

Sevgili okurlarım, Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, ilçede saygın bir isim olarak bilinir. Öylede olduğu için sağ sol demden her kesimle iç içe olmayı yeğler.

Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı işadamı Ali tekin, Tekşahlar Anonim Şirketi ortaklarından olup, birçok işyerinin sahiplerindendir. Bu kadar yoğun işleri olmasına rağmen uzun yıllardan bu yana da Yatağan Ak Parti İlçe Başkanlığını da yürütmektedir.

Sevgili okurlarım, sayın Tekin ilçe ve köylerde efendiliği ve dürüstlüğü ile tanındığı için her gitmiş olduğu yerde ilginin en büyüğünü görür. Öyle de olduğu için Yatağan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, yöresinde sevilir ve sayılır.

Ak Parti İlçe Başkanı işadamı Ali Tekin, Yatağan'ın gelişmesi için milletvekilleri ve il başkanı ile sık sık Ankara'ya gidip ilçe adına bir şeyler yaptırabilir miyim düşüncesi ile hareket eder. Ve birçok yapmış olduğu girişimlerde Yatağan'ın güzelleşmesini sağladı.

Yatağan halkının yetkililerden bilhassa Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin'den istekleri ise Karayollarının yeni yaptırdığı İnönü Bulvarı'ndaki bazı eksikliklerin bir an önce giderilmesidir. İnşallah bu eksiklikler giderilir de Yatağan halkı sayın Tekin'e teşekkür eder.

Sevgili okurlarım, işadamı İlçe Başkanı Ali Tekin vatandaşlara hizmet etmeyi çok seven Ak Parti İlçe Başkanı olmasına rağmen mümkün mertebe tarafsızlığını korumaya çalışan, büyüğünü küçüğünü bilen, saygın bir evladımızdır sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft