Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan Devlet Hastanesinin Başarılı Ortopedi Uzmanı Dr. Aykut Demir

Eklenme : 4.08.2022 00:02:00
Görüntülenme: 495

Sevgili okurlarım, Yatağan Devlet Hastanesi başhekimi ve başhekim yardımcısı başta olmak üzere tüm hekimlerimizin güler yüzlü ve başarılı olmaları Yatağan için ayrı bir güzellik olduğunu söylemek istiyorum. İşte bu güzel doktorlarımızdan biri de Yatağanlıların bağrına bastığı güzel insan Ortopedi Uzmanı Aykut Demir Bey.

Sevgili okurlarım, Ortopedi Uzmanı Dr. Aykut Demir, üç yıl önce Konya'dan Yatağan'a tayin olmuş, geldiği günden bu güne dek vatandaşlarla yakinen ilgilenip, teşhislerinin güzel olması hasta yakınlarını son derece sevindirdiğini söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım, 2010 yılında mezun olan Ortopedi Uzmanı Dr. Aykut Demir, Yatağan'a gelmeden önce de Konya'da da birçok bilgilere sahip olmuş, bu bilgilerin çoğunu da Yatağan'da hastalarına dağıtmaktadır. Yani anlayacağınız Doktor Aykut Demir Bey ilçe genelinde, mahallelerde çok sayıda ortopedi hastalarını ayağa kaldırdığı için tercih edilen bir hekim olarak biliniyor. Yine ayrıca sayın Demir, asık suratlı olmayıp, başta hastalar olmak üzere, hasta yakınlarına güler yüzlülükle yakınlaşıp tedavilerinin en iyisini yapmaktadır. Bizler de Yatağanlılar olarak ilçemizde böylesine güzel doktorların olması hele Ortopedi Uzmanı Dr. Aykut Demir gibi de değerli şahsiyetlerin Yatağan'da bulunması Yatağan için de bir güzellik olduğunu söylemek istiyorum, sevgili okurlarım.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft