Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'da vatandaşların tercih ettiği Çimen Lokantası

Eklenme : 4.10.2021 00:00:00
Görüntülenme: 368

Sevgili okurlarım, Yatağan'da uzun yıllardan bu yana lokantacılık yapan Hüdayi Çimen, iş yerini büyüterek lüks bir lokanta haline getirdi. İnönü Bulvarının yenilenmesiyle yol tamamen açıldı, Hüdayi Çimen'in lokantası da belediye garajının alt kısmında olunca vatandaşların uğrak yeri haline geldi.  

Sevgili okurlarım, yeni açılan Çimen Lokantası işyeri sahibi baş aşçı Hüdayi Çimen olmak üzere birçok kaliteli ustaların çalışması ile ilçe genelinde adı güzelliklerle anılmaya başladı. Hüdayi Çimen'e ait lokantada her çeşit yemek olup yine ayrıca döner, adana kebap, şiş köfte ile her çeşit çorba çeşitlerinin bulunması Çimen Lokantası'na olan ilgiyi artmasında en önemli faktör oldu.

Sevgili okurlarım, Çimen Lokantası temiz ve leziz olurda Hüdayi Çimen'in işyerine gelinmez mi. Eşi Eylem hanımında müdürlük yaptığı işyerinde saat 12.00'den sonra çorba çeşitleri için vatandaşların sıraya girdiğini görüyoruz. Hele işyeri garsonları müşterilere güler yüz göstermelerinin yanı sıra garson Gönül hanımın disiplinli çalışması Çimen Lokantası  Yatağan'da uğranacak bir işyeri olarak vatandaşlar tarafından benimsendi. Bu kadar müşterinin haricinde Yatağan'ın değişik mahallerinden evlere servis yapılması Çimen Lokantası için ayrı bir kazanç oldu. İşte böylesine tercih edilen bir işyeridir Çimen Lokantası sevgili okurlarım. 

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft