Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel ve ailesinin mutluluğu

Eklenme : 21.10.2021 00:00:00
Görüntülenme: 483

Sevgili okurlarım, Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel bey, Muğla genelinde beyefendiliği ile tanınan aynı zamanda sevecen tavırlı bir bürokrattır. İş bitiriciliği ile bilinen Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel Bey ile eşi İffet Hanım biricik evlatları Altın Kalp Düğün Salonunda görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.  

Pazar gecesi gerçekleşen düğün töreninde Gencel ailesini bu mutlu gününde dostları yalnız bırakmadı. Altınkalp'de gerçekleşen düğün töreninde Muğla'da değişik tarihlerde görev yapan ve benimde yakinen tanıdığım, görevleri sırasında yapmış olduğu hizmetlerden dolayı hala isimleri anılan 4 valimizde Baki Gencel beyin oğlunun düğün törenine gelen isimler arasında yer aldı.

Düğünde damat Orhan Can Gencel Bey ise son derece 4 valimiz için "Düğün törenimize gelip bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederim" diye konuştu. Baki Gencel Bey ve eşi İffet Hanım gecede konukları ile tek tek ilgilenirlerken mutlulukları gözlerden kaçmadı. Yani anlayacağınız Baki Gencel Bey Muğla'da şimdiye kadar görülmeyen bir düğün törenini gerçekleştirmekten dolayı mutluluğunu dile getirirken, kendisi için bende bir milat yaşadığını söyleyebilirim. 

Muğla siyasetinin, işadamlarının ve bürokratların bir araya geldiği düğün töreninde Muğla Valisi Orhan Tavlı, önceki dönem Muğla Valiliği görevinde bulunan ve şu anda Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Esengül Civelek, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, yine önceki dönem Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, Muğla İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Sahil Güvenlik Komutanı Yarbay Süleyman Ercan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çoban, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Sıtkı Koçman Vakfı Başkan Yardımcısı ve Emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar, MUTSO Başkanı Mustafa Ercan, Ticaret Borsa Başkanı Hurşit Öztürk, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız, Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, Emlak Müşavirleri Odası Başkanı Ziya Ercan, DOKTOB Başkanı Yücel Okutur, TOBB KAGİDER Başkanı Şeniz Çahan, Ermaş Mermer Sahibi ve Mermerciler Odası Başkanı Mustafa Ercan, Muğla Vali Yardımcısı Ali Yılmaz, Muğlalı Yönetmen Yüksel Aksu, sanatçı Ferat Aksu, 18. Dönem Muğla Milletvekili Şükrü Zeybek, bazı kurum müdürleri, Valilik Müdürleri ve personelleri civar illerden ve ilçelerden gelen aile dostları Gencel ailesinin Akrabalar, Valilikten emekli olanlar, Bozüyük köylüleri, Baki Gencel'in askerlik arkadaşları, okul arkadaşları, Bozburun'dan gelin hanımın akrabaları genç çiftin mutluğuna ortak oldular.

Damat beyin annesi İffet Gencel hocanın öğretmen camiasından çok sayıda ki arkadaşı, gelin ve damadın çok sayıda hukukçu arkadaşları düğüne katılan isimler arasında yer aldı. Yücelen Hastaneleri Sahibi Turizmci Hamdi Yücel Gürsoy TOBB KAGİDER Başkanı Şeniz Çahan düğüne gelen misafirlerle yakinen ilgilendiler.

Altın Kalp Düğün Salonunda gerçekleşen Muğla'da uzun bir süre konuşulacak görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştiren Can ve Dudu çiftine ömür boyu mutluluklar dilerim sevgili okurlarım. 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft