Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Vali Tavlı devreye girdi radar istasyonu kuruluyor

Eklenme : 8.07.2021 00:00:00
Görüntülenme: 749

Sevgili okurlarım, 4 gün önce köşe yazımda Yatağan'da yapılmakta olan İnönü Bulvarı Yolu'na acilen bir radar sistemi kurulması gerektiğini ve bu konuda Kaymakam ile Yatağan Belediye Başkanlığınca, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ve Karayolları Müdürlüğü'ne yazılar yazılmasına rağmen netice alamadıklarını dile getirmiştim. İnönü Bulvarı üzerindeki karayolunda çok sayıda esnaf araçların çok süratli geldiğini ve bu nedenle sıkça trafik kazalarının meydana geldiğini söylemişlerdi.

Sevgili okurlarım, bende insanların rahat yaşaması konusunda hele trafik kazalarının olmaması için elimden gelen tüm imkanları kullanıp, jandarma ve emniyet güçlerine talimat veren Muğla Valisi Orhan Tavlı beyi aramıştım. Sayın Valimiz yoğun çalışmalarından dolayı ertesi gün beni arayıp hal hatır sorduktan sonra, "Hüseyin bey köşenizi okudum. Yatağan Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı konuyla hassas bir şekilde ilgilenmişler. Bende İl Emniyet Müdürümüze ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne radarın bir an önce kurulmasını talimat verdim" diye konuştu.

Sevgili okurlarım, İnönü Bulvarı üzerindeki yolda kazaların olmaması için radar istasyonu kurdurma talimatının verilmesi üzerine bizde Yatağan halkı olarak trafik kazalarının bir daha olmaması için her zaman duyarlılığını gösteren, her yapılan işin arkasında olan Muğla Valisi Orhan Tavlı bey başta olmak üzere Yatağan Kaymakamlığı'na ve Yatağan Belediye Başkanlığı'na duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft