Ula Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

Ula Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi'nde mezuniyet coşkusu
Eklenme : 22.06.2021 14:00:00
Görüntülenme: 1282

Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak aydınlanma ve bilgi çağının ölçütlerine, kültürel değerlere bağlı, üretken ve başarılı bireyler yetiştiren Ula Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi 2020-2021 eğitim yılı dönem mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.

Törene Ula İlçe Milli Eğitim Müdürü Değer Topuz, Ermaş Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan'ın yanı sıra okul öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Mustafa Ercan, "Sevgili öğrenciler, lise yılları öğrencilik hayatının en unutulmaz anılarının biriktiği yıllardır. Sizlerin de bizleri, öğretmenlerinizi unutmayacağınızı düşünüyorum. Sizleri geçmişinize, bugününüze, değerlerinize bağlı kalıp yarınları bu doğrultuda biçimlendirecek gençler olarak uğurluyoruz. Sizleri güzel yerlerde görmek istiyorum. Geleceğiniz, yüreğiniz gibi hep aydınlık olsun" dedi.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi, okul birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakmasının ardından mezun olan öğrencilere diplomaları verildi.

Geçmişten aldıkları büyük gücü geleceğe taşımaya kararlı öğrencilerin kepleri birlikte havaya atarak birbirlerine veda etmeleri ailelerine, öğretmenlerine ve okul yöneticilerine duygu dolu anlar yaşattı. Törenin ardından öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft