Ukrayna Konsolosundan kazada yaralananlara ziyaret

Ukrayna Konsolosundan kazada yaralananlara ziyaret
Eklenme : 15.09.2021 09:25:00
Görüntülenme: 594

Ukrayna'nın Antalya Konsolosu Emir Rustamov, Muğla'nın Menteşe ilçesinde geçtiğimiz gün sabah saatlerinde tur otobüs şoförünün direksiyon başında kalp krizi geçirmesi sonucu meydana gelen kazada yaralanan ve hastanede tedavileri devam eden Ukraynalı turistleri ziyaret etti.

Kadir Tamer

Muğla Özel Yücelen Hastanesi'nde tedavileri devam eden 4 Ukrayna vatandaşını ziyaret eden Ukrayna'nın Antalya Konsolosu Emir Rustamov, hastanede vatandaşlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. Emir Rustamov'u ziyaretinde YDA Dalaman Havalimanı Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Güvenç yalnız bırakmadı.

Emir Rustamov Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Sumur Gazezoğlu ile de görüşerek 4 Ukraynalı turistin son durumu hakkında bilgi aldı. Bir süre yaralılar ile sohbet eden Emir Rustamov daha sonra hastaneden ayrıldı. 

Bu arada Muğla Özel Yücelen Hastanesi'nde kazada yaralanan 12 Ukrayna vatandaşından 8'nin tedavilerinin tamamlanarak taburcu edildikleri tedavileri deveden eden 4 yaralının ise önümüzdeki günlerde hastaneden taburcu olacakları öğrenildi.

 

Olay

Kaza, 13 Eylül'de sabah saatlerinde Menteşe İlçesi Yaraş Mahallesi ile Gölcük Mahallesi arasında meydana geldi. Tur otobüsü sürücüsü Aziz Çağlar'ın kalp krizi geçirmesi sonucu direksiyon hakimiyetini kaybettiği 01 ETE 48 plakalı tur otobüsü, Cihan D.'nin idaresindeki 48 AAY 328 plakalı okul servisi ile çarpışmış kazada 7 öğrenci, 41 Ukraynalı turist yaralanmıştı. Direksiyon başında kalp krizi geçiren Aziz Çağlar ise hayatını kaybetmişti.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft