Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Ufukta seçim mi var? Fevzi Topuz'un ismi milletvekilliği için geçiyor

Eklenme : 9.09.2021 11:42:00
Görüntülenme: 429

Sevgili okurlarım, yapılacak olan yerel ve genel seçimlere daha bir hayli vakit olmasına rağmen, Türkiye genelinde olduğu gibi Muğla siyasetinde de bir hareketlilik görülüyor. Yapılacak olan yerel seçimler kısa bir sürede olur düşüncesi ile birçok CHP'li piyasaya çıkıp nabız yokladığı görüldü.

CHP'nin eski milletvekillerinden Fevzi Topuz'da önceden olduğu gibi yine son zamanlarda partilileri ile yani CHP'liler ile dirsek temasında olduğu görülüyor.

Sevgili okurlarım, Fevzi Topuz, milletvekili olduğu dönemde seçmenlerle iç içe olduğundan mı bilinmez yine aynı sıcaklığın olduğunu gördüm. Muğla'da ki bazı partililer Fevzi Topuz için, 'inşallah aday olurda oyumuzu Fevzi Topuz'a veririz' diye konuşanlar var. Yatağan'da da ona keza birçok partilinin Fevzi Topuz'a karşı bir sevgi sempatisi var. Bu partililerde Fevzi Topuz'a oy verebileceklerini söylediler.

Sevgili okurlarım Milas İlçesine gelince Fevzi Topuz'un memleketi olduğu için birçok değil çok sayıda CHP seçmeni kendisinin yeniden milletvekili olmasını istiyor. Bu konuda sayın Topuz'la görüştüğümüzde, "Hüseyin ağabey, birçok yerden partililerimiz yapılacak genel seçimler için milletvekili adayı olmam yönünde görüşlerini belirtiyorlar. Bende çok sayıda partililerim ile görüştükten sonra kararımı verip milletvekili adayı olup olmayacağımı kamuoyu ile paylaşacağım" dedi, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft