Türk Eğitim Sen'den Hamle Medya Grubuna ziyaret

Türk Eğitim Sen'den Hamle Medya Grubuna ziyaret
Eklenme : 10.12.2021 16:13:00
Görüntülenme: 1265

7. Olağan Genel Kurulunu tamamlayan ve yeni yönetimini belirleyen Türk Eğitim-Sen Muğla Şubesi Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Nazife Taşdelen

Kongrede başkanlık görevine devam eden Türk Eğitim-Sen Muğla Şube Başkanı Mürsel Özata, Yönetim Kurulu üyeleri İlker koçar, Recep Birgül, Özay Yıldırım, Meral Akan, Nilay Pakma ve Musa Gökce Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette Türk Eğitim-Sen Muğla Şube Başkanı Mürsel Özata, yeni dönemde yapmak istediği çalışmalar hakkında vererek, "Türk Eğitim-Sen Muğla Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu'nu tamamladı ve seçilen yönetimimizle beraber Muğla'nın en köklü gazetelerinden biri olan Hamle Medya'yı ziyaret ederek çalışma arkadaşlarımızı tanıtmak istedik. Biz sesimize ses olan, kamu çalışanlarının haklı sesini kamuoyuna duyurmaya çalışan, bu konuda yıllardır bize yardımcı olan Hamle Grubuna teşekkür ediyoruz" dedi.

Yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, "Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Şahsım ve arkadaşlarımla uzun yıllardır sizlerle beraberiz. Bir gönül birliğimiz var. Ülkemiz iyi olsun, her şey yolunda gitsin, insanlarımız mutlu ve refah içinde olsun amacındayız. Sendika faaliyetleri konusunda çok başarılı işler yapıyorsunuz. Yeni yönetiminizle üyeniz olan meslek mensuplarınıza önemli katkılarda bulunacaksınız. Hamle ailesi olarak her zaman yanınızdayız. Allah mahcup etmesin" diye konuştu.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft