Süleyman Şah Gökcan hayatını kaybetti

Süleyman Şah Gökcan hayatını kaybetti
Eklenme : 5.12.2020 14:41:00
Görüntülenme: 3308

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın eşi Süleyman Gökcan bir süredir Korona tedavisi görmekte olduğu Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Gökcan'ın ölüm haberini eşi AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan sosyal medyada duyurdu. Milletvekili Gökcan mesajında "Can yoldaşımı kaybettik. Can yoldaşım, hayat arkadaşım, kaderim, Oğlum Süleyman Şah'ın babası, güzel insan Muğla'nın Şah babasını kaybettik. Rabbim mekânını cennet eylesin. Güzel insanlar güzel atlara binip gittiler. Seni en güzel hatıraların, daima gülen yüzünle hatırlayacağız ruhun şad olsun" ifadelerini kullandı.

Süleyman Şah Gökcan

Süleyman Gökcan Muğla'nın ilk motorsiklet tamircilerindendir. Aslında resmen "Şah" adına sahip değildir. O yıllarda motorsikletini şahlandırabildiği için bu ad kendisine yakıştırılmış ve o da bu adı almakla kalmayıp, motorsiklet tamirhanesine "Şahlan" adını verdiği gibi, televizyonuna "Şah TV", gazetesine "ŞAH Gazetesi" adını vermiştir.

Ünal Türkeş'in Başkanlığındaki Muğla Gazeteciler Cemiyeti'nde uzun yıllar sekreterlik ve ikinci başkanlık yapan Süleyman Gökcan, siyasi yaşamında Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi Üyesi adayı, ANAP'tan Belediye Başkanı adayı olmakla birlikte ANAP'ın Muğla İlçe Başkanlığını da yapmıştı. Süleyman Şah Gökcan'ın Pazartesi günü toprağa verileceği öğrenildi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft