Pınarbaşı ihalesi Kadir Kartop ve Hasan Avcı'nın

Pınarbaşı ihalesi Kadir Kartop ve Hasan Avcı'nın
Eklenme : 3.06.2021 13:25:00
Görüntülenme: 3091

Yatağan Belediye Başkanlığı tarafından Pınarbaşı Restorant İhalesi gerçekleşti. Belediye Sarayında yapılan ihaleye işadamlarından Kadir Kartop ve Hasan Avcı'nın şirketi kazandı.

Hüseyin Kocabıyık

Pınarbaşı ihalesine başka şahıslar girmezken, 3 yıllık yapılan sözleşmeye KDV dahil yıllık 300 bin TL ile imzalandı. 15 yıldan bu yana Pınarbaşı'nın işletmeciliğini başarıyla yapan işadamları Hasan Avcı ve Kadir Kartop tarafından yine ihale ile kazanmış oldular. Uzun yıllar Pınarbaşı'nda işletmecilik yapan Kadir Kartop ve Hasan Avcı, her iki işadamının Pınarbaşı Restarant ihalesini kazanmaları Yatağanlılar Bozüyük Mahallesinde çok sayıda vatandaş tarafından tebrik edilip kutlandı. Pınarbaşı Restorant'ın dört bir yanı yeşillikler içinde olup, temiz servis ve hizmet yapılmaya tekrar başlandı.

Pandemiden dolayı kapalı olan Pınarbaşı Restorant izinlerin çıkmasından sonra önceki gün hizmet vermeye başladı.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, yapmış olduğu konuşmasında, Bozüyük Pınarbaşı ihalesini kazanan işadamları Kadir Kartop ve Hasan Avcı'yı tebrik etti.

Bir açıklama yapan işadamları Hasan Avcı ve Kadir Kartop, "15 yıldan bu yana yapmış olduğumuz bu başarılı çalışmaların devamını yine titizlikle sürdüreceğiz. Fiyatlarımız normal olup, personelimizin titizlikle çalışacağına şimdiden söyleyebiliriz" dediler.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft