Öz-Orman İş Sendikasından Hamle'ye ziyaret

Öz-Orman İş Sendikasından Hamle'ye ziyaret
Eklenme : 2.09.2021 12:47:00
Görüntülenme: 805

Öz Orman İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Bilal Güçlü Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Kadir Tamer

Ziyarette Öz Orman İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Bilal Güçlü, Sendika Başkan Yardımcısı Mustafa Karademir ve Muğla Orman İşletme İşyeri Temsilcisi Muhittin Akçay, Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyesi Burak Nizamoğlu ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Öz Orman İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Bilal Güçlü, "Yangın çalışmaları sırasında Hamle Grubu olarak gerek söndürme işçilerimizi otelinizde ağırlayarak, gerekse Kozağaç Mahallemizde çıkan yangında tüm imkanları seferber ederek bizlere büyük destek verdiniz. Burak Bey'in Kozağaç ve çevresinin kurtarılmasında çok büyük emekleri vardı. Özellikle Çanakkale'den gelen yangın söndürme işçilerimizin kendi otellerinde hiçbir ücret almadan konaklamasını üstlendiler. Bunun için kendilerine teşekkür ederim. Orman teşkilatı olarak personelimiz bir ay boyunca gece gündüz demeden yangın bölgesinde kaldı. Bunlar çok kolay şeyler değildi. Bu süreçte işçi arkadaşlarımız alevlerle büyük bir mücadele verdiler. Teşkilat olarak çok yorulduk ama elimizden gelen her türlü çabayı yangın alanında ortaya koyduk. Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri can kaybı ve alevlerin yerleşim alanlarını etkilememesi için büyük bir mücadele verdi. Bu konuda ekiplerimiz çok büyük bir hassasiyet gösterdiler. Bizlerden desteğini esirgemeyen Hamle Medya Grubuna ve yönetimine ayriyeten teşekkür ederim. Burak Bey'e de gece gündüz demeden söndürme çalışmalarında bizlere verdiği destekten dolayı ayrıca teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Öz-Orman İş Sendikasının ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Nizamoğlu, "Ne yazık ki elim bir yangın faciası yaşadık. Öncelikle orman kadromuz, sendikamız yangın süresince büyük bir fedakarlık gösterdi. Bir Kozağaçlı olarak önce şahsınıza ve sendikamıza teşekkür ediyorum. Keşke bu üzücü hadiseleri yaşamasaydık ve kayıplarımız olmasaydı. Bu süreçte, artık önümüze bakıp kayıplarımızın telafisini nasıl yapabileceğimizi düşünmemiz gerekiyor. Bu noktada da yol aldığımızı görüyorum. Yaşadıklarımızdan sonra ne kadar üzülsek de geleceğe umutla bakabiliyorum. Bu bağlamda şahsınıza ve sendikanıza teşekkürü bir borç bilirim. Aynı zamanda Kozağaç bölgesinde yangın söndürme çalışmaları sırasında gençlerimiz büyük bir özveri gösterdiler. Sizlerin huzurunda kendilerine de teşekküre diyorum. Her zaman yanınızdayız" diye konuştu.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft