Orman teşkilatının acı günü

Orman teşkilatının acı günü
Eklenme : 15.07.2021 13:04:00
Görüntülenme: 3366

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde uzun yıllar kadastro başmühendisliği, kadastro koordinatörlüğü ve ardından Muğla Milli Parklar Şube Müdürlüğü görevlerini yürüten Mehmet Somer Kırker geçirdiği beyin kanamasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Kadir Tamer

Muğla Milli Parklar Şube Müdürlüğünde mühendis olarak görev yapan Mehmet Somer Kırker, geçtiğimiz günlerde ailesi ile birlikte Marmaris'te bulunduğu sırada birden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Kırker'in beyin kanaması geçirdiği tespit edildi. Ameliyata alınan ve tedavisine devam edilen Mehmet Somer Kırker, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Evli ve 2 çocuk babası olan Mehmet Somer Kırker bugün (15.07.2021) ilkindi namazına müteakip Menteşe İlçesi'nde 41 Evler Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir eski mezarlığında toprağa verilecek.

Mehmet Somer Kırker kimdir?

Mehmet Somer Kırker 1973 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. OGM bünyesinde Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde Orman İşletme Şefi olarak göreve başladı. Muğlalı olan ve meslektaşı Yeliz Engin Kırker ile evlendi. Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde uzun yıllar Kadastro Başmühendisliği ve kadastro koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. 2014-2018 yılları arasında Muğla Milli Parklar Şube Müdürü olarak görev yaptı. Son olarak Muğla Milli Parklar Şube Müdürlüğünde mühendis olarak görev yapıyordu. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft