Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Ören'in meşhur balıkçısı Bircan Restoran sahibi Mustafa Bircan

Eklenme : 7.06.2021 00:00:00
Görüntülenme: 519

Sevgili okurlarım, Ören'de uzun yıllardan bu yana balıkçılık işleri işle uğraşan kendi sandalı ile yakaladığı balıkları bırakın Ören'e Muğla'nın değişik ilçelerine gönderen bir isim olarak biliniyor meşhur Mustafa Bircan.

Mustafa Bircan Ören Mahallesi'nin tanınmış isimlerinden olmasının yanında, il genelinde çok sayıda eş dostu bulunmaktadır. Kendisine ait çarşı içindeki Bircan Restoran yeniden işyerlerinin açılması ile birlikte hareketlendi. Bircan Restoran'ın baş aşçılığını temiz ve titizliği ile bilinen eşi hanımefendi yürütmekte. Bircan Restoran'ın organizatörlüğünü yani sorumluluğunu da güler yüzlülüğü ile sevecen bir isim olan Mustafa Bircan'ın kızı yürütmektedir. Deyim yerindeyse tam bir aile şirketi olarak müşterilerine hizmet vermektedir Bircan ailesi. Bircan Restoran'ın sahibi Mustafa Bircan olurda çarşı içindeki sahil kenarında bulunan restoran yabancı müşteriler ile dolup taşmaz mı?

Sevgili okurlarım, meşhur balıkçı, iş adamı olan Mustafa Bircan'ın bu güzel girişimleri sonrası bilhassa kendisine ait restoranda müşterilerinin fazla olmasının nedenlerinin biriside leziz ve temizliğin yanı sıra fiyatların ucuz olmasından da kaynaklandığı söyleniyor. Bu vesileyle benimde bir evladım gibi sevdiğim Mustafa Bircan'a eşi hanımefendiye ve kızlarına iş hayatında başarılar diliyorum, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft