Normalleşme sürecine günler kala Bodrum sahilinde maske ve mesafe unutuldu

Normalleşme sürecine günler kala Bodrum sahilinde maske ve mesafe unutuldu
Eklenme : 24.02.2021 15:00:00
Görüntülenme: 1966

Covid 19 pandemesinde normalleşme sürecine günler kala hava sıcaklığının 20 derecenin üzerine çıktığı Bodrum'da sahilleri dolduran vatandaşlar maske ve mesafe tedbirlerini unuttu.  

Geçen hafta soğuk hava ve fırtınanın etkili olduğu Bodrum'a bu hafta yeniden bahar havası geldi. Hava sıcaklığı gün içerisinde 20 derecenin üzerine çıktı. Sıcak havayı fırsat bilen çok sayıda vatandaş soluğu sahillerde aldı. Vatandaşlar kent merkezinde özellikle Kumbahçe sahilinde yoğunluk oluşturdu. İçeceğini alıp sahile oturan vatandaşlar, güzel havanın tadını çıkardı. Kimileri sohbet etmeyi tercih ederken kimileri kitap okudu, kimileri ise güneşlendi.
Güzel havanın etkisiyle maske ve mesafenin ise unutulduğu görüldü. Bazılarının maskesini takıp tek başına oturduğu gözlenirken birçok vatandaşın, maskeyi ve mesafeyi göz ardı ettiği dikkat çekti.
Sahilin ve güzel havanın keyfini çıkaranlar arasında çocuklar da vardı. Pandemi tedbirleri nedeniyle yaşamlarının büyük kısmını evde geçiren çocuklar, izin verilen saatlerde dışarı çıkmanın çok güzel olduğunu söyledi.(İHA)

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft