Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

MUTSO'nun başarılı Başkanı Mustafa Ercan

Eklenme : 6.12.2021 00:00:00
Görüntülenme: 356

Sevgili okurlarım, Muğlalıların yakinen tanıdığı köklü ailelerinden Ercanlar sülalesinin bir oğlu olan Mustafa Ercan, hem esnaflık yapmakta hem de Muğla Sanayi ve Ticaret Odası başkanlığını başarıyla yürütmekte. Mustafa Ercan beyi uzun yıllardan bu yana tanıyan birisi olarak onunla ilgili bir şeyler yazmak istiyorum.

Sevgili okurlarım, MUTSO Başkanı ve aynı zamanda Ercanlar Anonim Şirketinin yöneticisi olan Mustafa Ercan bey sosyal yönlü bir kardeşimizdir. Hayatta en önem verdiği konulardan birisi eşi ve çocuklarına her kesim gibi bağlı olan bir aile reisidir. Sayın Ercan, eş ve dostları ile ailecek bir arada olmaya seven renkli bir simadır. Her gitmiş olduğu yerde saygınlığından olacak ki ilginin en büyüğünü görür. Giyim ve kuşamına da çok dikkat eder. Yani anlayacağınız sosyal yönlü bir iş adamı ve MUTSO Başkanıdır Mustafa Ercan Bey.

Sevgili okurlarım MUTSO Başkanı Mustafa Ercan'ın Ercanlar A.Ş. olarak dev bir mağazaları olup, kardeşleri ile birlikte çalışmaktadır. Ama en önem verdiği yer MUTSO'dur.

MUTSO Başkanı Mustafa Ercan, başkanlığa seçildiği günden bugüne dek, oda adına birçok yatırımlar ve yardımlar yapmış değerli bir kardeşimizdir. Ailesinden aldığı bir örnek mi bilinmez yardım işlerini her fırsatta sürdürdüğü görülür. Şirketi ve MUTSO adına birçok öğrenciye burs veren Sayın Ercan'ı kutlamak gerekir.

Sevgili okurlarım, MUTSO Başkanı Mustafa Ercan, Muğla'da ki odanın başarılı çalışmalarında kendisini ispatlamış, başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere odanın diğer üyeleri ile de iyi bir diyalog içinde olup MUTSO'yu kalkındırmaya çalıştığı söyleniyor. Bizde böylesine konuşma tarzı ile kendisini kabullendiren, sevecen tavırlı iş adamı ve MUTSO Başkanı Mustafa Ercan'ı kutladığım gibi tebrik etmek istiyorum sevgili okurlarım. 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft