Muğla'yı atletizmde temsil edecekler

Muğla'yı atletizmde temsil edecekler
Eklenme : 19.03.2021 12:59:00
Görüntülenme: 2046

"Atletizm Geliştirme Projesi ve İl Karmaları Bölgesel Kros Müsabakaları" kapsamında yapılacak Grup Müsabakalarında yarışacak olan Muğlalı sporcular, bugün Bandırma'ya uğurlandı. 

Çeşitli kategorideki birçok sporcunun katıldığı müsabakalarda dereceye giren sporcular, 20 Mart 2021 tarihinde Balıkesir (Bandırma)'da ve 3 Nisan 2021 tarihinde Manisa'da olmak üzere iki kademede gerçekleştirilecek grup müsabakalarında Muğla'yı temsil edecekler. 05 Mart tarihinde Ula Göleti Kros Parkurunda yapılan il seçmelerinde dereceye giren sporcuların yarışacağı 1. Kademe Müsabakaları, yarın Balıkesir Bandırma'da yapılacak. 

Bireysel ve takım yarışlarında ilk 6'ya giren sporcular ve takımlar 14 Nisan 2021 tarihinde Aydın Didim'de yapılacak olan yarı finalde yarışacaklar. 28 Nisan 2021 tarihinde Gaziantep'te yapılacak olan Final sonucunda ise bireyselde ilk 6'ya giren sporcular Milli Takım kampına katılacaklar.

Menteşe Merkez İlçe ile Marmaris, Dalaman, Milas ve Bodrum İlçelerinden gelen ve çoğunluğunun Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularından oluşan kafile, bugün Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve aileleri tarafından uğurlandı. Sporculara başarılar dileyerek uğurlayan Ömer İlman, yaptığı açıklamada "İnanıyorum ki gençlerimizin sporu bir kültür ve hayat tarzı olarak icra etmesi, onların sağlıklı ve başarılı bireyler olmasını sağlayacaktır. Bunun için tüm çabamız ve ilgimizle gençlerimizi destekliyoruz. Bu vesileyle Balıkesir Bandırmada ilimizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft