Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğlasporlu futbolculara moral ziyaretinde bulundu.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğlasporlu futbolculara moral ziyaretinde bulundu.
Eklenme : 13.07.2020 21:46:00
Görüntülenme: 1589

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 20 - 28 Temmuz tarihlerinde Antalya'da oynayacağı 2. Lig'e yükselme maçlarının çalışmalarını sürdüren Muğlaspor antrenmanını ziyaret ederek futbolculara başarılar diledi. 

3. Lig 3. Grup'ta ligi 5. sırada tamamlayan ve play-off oynamaya hak kazanan Muğlaspor, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ile birlikte 20 - 28 Temmuz tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 2. Lig'e yükselme maçları öncesi hazırlıklarını Atatürk Stadı'nda çift kale maçla sürdüren Muğlaspor antrenmanı ziyaret etti. 

Futbolculara tatlı ikram eden Tavlı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Kulüp Başkanı Erol Kapiz'den stat ve tesisler hakkında bilgi aldı.

Vali Tavlı, TFF üçüncü lig, üçüncü grupta mücadele eden ve play-off oynamaya hak kazanan Muğlaspor'a 2. Lig'e yükselme maçlarında başarılar diledi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman da Vali Tavlı'ya, Atatürk Stadı'nın ışıklandırmasının tamamlandığını ve artık Muğla'da gece maçları oynanabileceği bilgisini aktardı.

Kulüp Başkanı Erol Kapiz ise Vali Tavlı'ya, Muğlaspor'un içinde bulunduğu durum hakkında bilgi vererek, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Kapiz, 2. Lig'e yükselmeleri halinde Atatürk Stadı'nda gece maçı oynamak istediklerini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft