Muğla Ticaret Borsası'ndan eğitime tablet desteği

Muğla Ticaret Borsası'ndan eğitime tablet desteği
Eklenme : 3.02.2021 14:37:00
Görüntülenme: 3770

Muğla Ticaret Borsası tarafından uzaktan eğitim kampanyasına destek olmak için alınan 68 tablet, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne düzenlenen törenle teslim edildi.

Muhittin Direk

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından uzaktan eğitimde öğrenciler için ortaya çıkan tablet ihtiyacının karşılanması amacıyla başlatılan kampanyaya çığ gibi destek sürüyor. Kampanya kapsamında Muğla Ticaret Borsası Muğla Ticaret Borsası tarafından uzaktan eğitim kampanyasına destek olmak için alınan 68 tablet, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne düzenlenen törenle teslim edildi.

Muğla Ticaret Borsası'nda düzenlenen törene Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hurşit Öztürk, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ile oda üyeleri katıldı.

Törende konuşan Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, "Salgın dönemi 100 yıl sonra anlatılacak. Okulların kapanacağını kimin aklına gelebilirdi ki. Her evi okul yaparak süreci yönetmeye çalıştık. Tabletler bizim için çok önemli. Mutlu çocuk, güçlü Türkiye'dir. Bu sloganla hareket ediyoruz. Tabletlerin en doğru adreslere ulaşmasını sağlıyoruz. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum" dedi.
Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hurşit Öztürk ise, "Üretim ve bilgi çağındayız. Her zaman ihtiyaç sahibi öğrencilere desteğimiz sürecek, Çocuklarımıza derslerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

5 bin tablet dağıtıldı

'Sınırsız Eğitim Projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı, hayırseverler, belediyeler ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından bugüne kadar Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilen 5 bin tabletin öğrencilere dağıtıldığı öğrenildi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft