Muğla'dan iki isim merkez yönetime girdi

Muğla'dan iki isim merkez yönetime girdi
Eklenme : 6.04.2021 14:00:00
Görüntülenme: 1562

13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı Hakan İnan ile Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akyer, Ankara'da yapılan 1. Olağan Genel Kurulda, Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği Merkez Yönetim Kurulu'na seçildi.

Muhittin Direk

Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği, Ankara'da 1. Olağan Genel Kurulu'nu 3-4 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdi.

Mavi ve beyaz olmak üzere iki listenin yarıştığı genel kurulda beyaz liste ile seçime katılan Bursa Optisyen ve Gözlükçüler Oda Başkanı Ergün Karaçanak, Birlik Başkanlığı'na seçildi.

13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı Hakan İnan ile Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası yönetim Kurulu Üyesi Levent Akyer, Genel Kurulda Muğla'dan iki isim olarak Merkez Yönetim Kurulu'na seçildi.

Bundan sonraki süreçte kıymetli meslektaşlarımızın sorunlarını önerilerini ve taleplerini Ankara'da çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışacağız diyerek açıklama yapan Levent Akyer, "13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı değerli abim Hakan İnan ile birlikte Merkez Birlik Yönetim Kuruluna seçilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Genel Kurulumuzun Mesleğimize ve Meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft