Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'da sayın Kılıçdaroğlu'na ilgi fazlaydı

Eklenme : 1.11.2021 00:00:00
Görüntülenme: 559

Sevgili okurlarım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Perşembe günü Muğla'da ilginin en büyüğünü gördü. Sayın Kılıçdaroğlu Muğla programında beraberinde CHP Muğla Milletvekilleri, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP İlçe başkanları, CHP'li belediye başkanları ile STK'ların yöneticileri muhtarlar ve çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.

Sevgili okurlarım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarının temel atma ve açılış töreninde Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende yapmış olduğu konuşmasında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün başarılı çalışmalarını övüp 558 milyon değerinde yatırım yaptığını vurguladı. Sayın Kılıçdaroğlu burada da ilginin en büyüğünü gördü.

Sayın Kılıçdaroğlu, Menteşe İlçesi'ne geldiğinde halk pazarında esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek partisine puan kazandırdı. Halk Pazarında esnaf ve vatandaşlar ile görüşen Kılıçdaroğlu'na bazı vatandaşlar, "Sayın Genel Başkanım teskereye imza atmadığınız için sizi kutluyorum" dedi. Yine başka bir vatandaş ise, "Sayın Genel Başkanım eve çoluğuma çocuğuma bir şey götüremiyorum. Hergün zam zam. Bizi kurtarın" diyerek dert yandı. Yine çok sayıda vatandaş konuşmak istediyse de kısa ve öz olarak Kılıçdaroğlu'na dertlerini anlatmaya çalıştılar.

Vatandaşların söyledikleri karşısında Sayın Kılıçdaroğlu'da "Bekleyin iktidara geldiğimizde her şey düzelecek. Hakkınızı sonuna kadar arayacağım. En kısa bir süre içinde seçim olacak" dedi.

Sevgili okurlarım, Sayın Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün başarılı çalışmalar yaptığını, yapmış olduğu büyük yatırımlar ile Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin nasıl çalıştığını dile getirdi. Hal böyle olunca Muğla CHP adına bir güzellik gerçekleşmiş oldu. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu'na ilgi fazlaydı.  

CHP'nin kurmayları da Muğla programında Genel Başkanlarını yalnız bırakmadılar ve gölge gibi izlediler. Sayın Kılıçdaroğlu Muğla'dan ayrılırken, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'e teşekkür etti sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft