Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'da Meral Akşener sevgisi

Eklenme : 1.07.2021 00:00:00
Görüntülenme: 532

Sevgili okurlarım, önceki yıllarda eski Başbakanlardan rahmetli Bülent Ecevit, rahmetli Süleyman Demirel, esprili konuşmaları ile parti içinde bir renk veriyordu. Rahmetli Bülent Ecevit, için vatandaşlar dağlarda bayırlarda 'bizi kurtar Karaoğlan' yazıları ses getiren değerli bir şahsiyetti. Yine eski Başbakanlardan rahmetli Süleyman Demirel, 'Köylü Sülo' olarak bilinirdi. Aynı zamanda barajlar kralı olarak anılan sayın Demirel espri üzerine espri yaparak işine gelmediği zaman 'dün dündür bugün bugündür' diyerek ses getiren değerli bir isimdi. Tabi her iki Başbakanı sevende vardı sevmeyende. Ama o yıllarda siyasette bir renk vardı. Aynı zamanda insanlarda siyaset heyecanı bulundurdu. İşte bugünde tıpkı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'de olduğu gibi. Sayın Akşener'in son yıllarda can alıcı konuşmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Her gitmiş olduğu illerde ve ilçelerde sevgi seli ile karşılandığını birçok televizyon gösterdi.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla'ya geldiğinde Milas Havalimanı'na indikten sonra Milas'ta çok sayıda vatandaş tarafından sevgi gösterileri ile karşılandı. Tahmin edilemeyecek kadar da kalabalık vardı ve çoğunluğu da kadınlardan oluşmuştu. Sayın Akşener'in Muğla'ya gelişinde Yatağan'da İnönü Bulvarı üzerinde konvoyu durduruldu, yine Milas'taki gibi Akşener sevgi gösterileri ile karşılandı. Milas'ta ki kalabalığın aynısı Yatağan'da vardı. Buda şunu gösteriyor sayın Akşener'in iktidar partisine çatıp 'iktidara gelince hesap sormazsam namerdim' konuşmaları vatandaşlar tarafından tezahüratlı alkışlarla karşılandı.

Sevgili okurlarım Sayın Akşener, Muğla Menteşe'de de gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer ve Muhabir Muhittin Direk tarafından da yapılan haberde Akşener'in büyük ilgi gördüğünü yazdılar. Marmaris İlçesi'nde de aynı kalabalık varmış. Bu ne demek biliyor musunuz İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bülent Ecevit ve Süleyman Demirel siyasetine göz kırpıp, iktidara gidiyorum dediğini göstermektedir.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft