Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'da Genek kardeşlerin başarılı işleri müşteri kazandırıyor

Eklenme : 2.06.2022 00:00:00
Görüntülenme: 578

Sevgili okurlarım, Yatağan sanayinde mobilya denilince ilk akla gelen isim Genek Mobilyadır. Genek Mobilya sahipleri ailecek çalışmakta olup, Muğla'nın dört bit yanına mobilya servisi yapmaktalar. Baba Bilal Genek organizasyonunda oğulları Bilal Genek, Mehmet Genek ve Fatih Genek, modern mobilyalar ile Muğla'da il genelinde kendilerini kabullendirdiler.

Sevgili okurlarım, Genek Mobilya'da mutfak, banyo, dolap sistemleri, pres kapı, laminat parke ve ahşap çalışma işleri ile önceden de söylediğim gibi kendilerini kabullendirdikleri için bilhassa turizm yerleri olan Marmaris, Bodrum'da daha çok müşterileri bulunmakta. Genek Mobilya, uzun yıllardan bu yana aynı meslekte çalıştıkları için yapmış oldukları temiz işlerle de beğeni topladıkları halk tarafından söyleniyor.

Sevgili okurlarım, baba Bilal Genek organizasyonunda çalışan evlatları Bilal Genek, Mehmet Genek ve Fatih Genek, yapmış oldukları ayrı ayrı işlerde müşteriyi memnun edebilmek için ellerinden gelen kolaylığı gösteriyorlar. Bizde ne söyleyelim Yatağan'ın köklü ailelerinden olan Genek Mobilya sahiplerini bu tür güzel başarılı çalışmalar yaptıkları kutluyor ve tebrik ediyorum sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft