Menteşe'nin ilk hayvan hastanesi açıldı

Menteşe'nin ilk hayvan hastanesi açıldı
Eklenme : 16.09.2021 09:40:00
Görüntülenme: 2041

Menteşe İlçesi'nin ilk hayvan hastanesi olan Atapet Hayvan Hastanesi, Veteriner Hekimler Mehmet Dörteller ve Fırat Çalışkan ortaklığında kurularak hizmete girdi.

Kadir Tamer

Menteşe İlçesi Orhaniye Mahallesi Zihni Derin Caddesi üzerinde bulunan Atapet Hayvan Hastanesi'nde doğum ve jinekoloji, dahiliye muayene, geriyatik bakım, aşılama, diş hekimliği, pet kuaför, laboratuvar ve cerrahi hizmetleri verilecek. 2 yoğun bakım ünitesi bulunan Atapet Hayvan Hastanesi bünyesinde kurulun acil servisi ile 7/24 müşterilerine hizmet verebilecek. 7 veteriner tekniker olmak üzere 12 personeli ile Menteşe'ye hizmet verecek Atapet Hayvan Hastanesi, açılışından itibaren hayvan severlerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

Menteşe'nin böyle bir hastaneye ihtiyacı bulunduğunu kaydeden Atapet Hayvan Hastanesi ortaklarından Mehmet Dörteller, "Atapet Hayvan Hastanesi olarak; teknolojik gelişmeleri takip eden ve etik değerlerimize sahip çıkan anlayışımızla, sevimli dostlarımızın sağlık sorunlarına kalıcı ve kesin çözümler üretiyor ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz kliniğimizde küçük dostlarımızın ihtiyacı olan her detayı düşünüyoruz. Sağlık hizmetleri kapsamında muayene ve teşhis, aşılama, kısırlaştırma, doğum, laboratuvar ünitesi, diş kliniği, cerrahi hizmetler verilirken; bakım hizmetleri kapsamında pet kuaför ve pet shop bölümlerimiz ile tüm danışanlarımızın tüm gereksinimleri karşılanmaktadır. Hijyene önem veriyor, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla alanında uzman hekim kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Dostlarımıza ve sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştirerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz onlara kendilerini güvende hissedecekleri ortamı sağlamak" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft