Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Menteşe Devlet Hastanesi'nin başarılı Başhekimi Dr. Şadi Ballı

Eklenme : 8.11.2021 00:00:00
Görüntülenme: 596

Sevgili okurlarım, bundan kısa bir süre önce Muğla Menteşe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şadi Ballı ile ilgili kendisini onure edici bir güzel yazım olmuştu. Neydi bu yazımda ki konu? Sayın Ballı'nın Menteşe Devlet Hastanesi'nin noksanlıklarını giderdiğini, eksik personelin hastaneye tayin olmaları için Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer ile devam istişare olduğunu dile getirmiştim.

Sevgili okurlarım Menteşe Devlet Hastanesi'nin çalışkan Başhekimi Dr. Şadi Ballı ile ilgili birçok hasta ve hasta yakınlarından olumlu bilgiler aldım. Neydi bu bilgiler diye soracak olursanız. Hastanede tedavi gören hastalar ve hasta yakınları hastanenin 5 yıldızlı bir otel görünümünde olup başta doktorlar olmak üzere tüm hastane personelinin var gücü ile çalıştıklarını dile getirirlerken Başhekim Dr. Şadi Ballı'nın da kendileri ile yakinen ilgilendiklerini ve memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Sevgili okurlarım, Başhekimi sayın Dr. Ballı, hakikati söylemek gerekirse cana yakın bir hekim olarak görülüyor. Ve öylede olduğu için Muğlalılar tarafından sevilip sayılıyor. Dr. Şadi Ballı, hakkında aldığım bilgiler doğrultusunda kendinin gece gündüz demeden 24 saat demeden görev yaptığını öğrendim. Ve bu nedenle de sayın Ballı'yı kutluyoruz.

Hastanenin değerli Başhekimi Dr. Şadi Ballı, hastalar ve hasta yakınları haricinde Menteşe Devlet Hastanesi'nin doktorları başta olmak üzere tüm personeli ile toplantılar yapıp bilgi sahibi olmaya çalışıyormuş. Bizde ne söyleyelim Muğla'da böylesine değerli bir başhekim olmasının Muğlalılar için ayrı bir güzellik olduğunu vurgulamak istiyorum sevgili okurlarım.

 

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft