Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Memleket Partisi Muğla İl Başkanı İbrahim Şimşek çalışmalarına devam ediyor

Eklenme : 16.09.2021 00:00:00
Görüntülenme: 433

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz haftalar içinde Memleket Partisi'nin il kongresi gerçekleşmişti. Kurucu Başkan İbrahim Şimşek, gerçekleşen kongrede tek aday olup yeniden tekrar Memleket Partisi Muğla İl Başkanlığına seçildi.

Sevgili okurlarım, uzun yıllardan iş adamı olan İbrahim Şimşek, il genelinde sosyal etkinliği ile tanınan saygın bir isimdir. Böylede olduğu için çoğu vatandaş tarafından sevilir ve sayılır. Memleket Partisi Muğla İl Başkanı İbrahim Şimşek'in yönetiminde değişik partilerden oluşan çok isimlerin olduğu görüldü. Hatta MHP Muğla il yönetiminde görev yapıp daha sonra ayrılan isimlerinde Memleket Partisi yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta.

Sevgili okurlarım, CHP yöneticileri ile araları uzun yıllardır olmayan birçok isminde Memleket Partisi'nde görev aldığı görüldü. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Muğla'da sağ kolluğunu üstlenen mevcut İl Başkanı İbrahim Şimşek başarılı çalışmaları ile partisinin temelini güzel atıp saygın isimler ile görev yapmaya başladı. Bu konuda görüşünü aldığımız Memleket Partisi Muğla İl Başkanı İbrahim Şimşek, "Sayın Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin önümüzdeki süreçte yapılacak olan yerel ve genel seçimlerde büyük başarılar göstereceğine inandığım için zaten gönlümde bu partideydi. Gece gündüz çalışıp Muğla'da Memleket Partisi'ni bir numaraya getireceğim" dedi.

Sevgili okurlarım, İbrahim Şimşek kardeşimiz hakikati söylemek gerekirse demokrat yapısıyla bilinen Muğla'da sağ ve sol seçmen tarafından adı devamlı güzelliklerle anıldığı için Memleket Partisi'ne Muğla'da güçlendireceğini inanıyorum sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft