Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Türkiye'nin bir temiz eller operasyonuna ihtiyacı var

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Türkiye'nin bir temiz eller operasyonuna ihtiyacı var
Eklenme : 2.08.2022 15:02:00
Görüntülenme: 915

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Muğla'nın Fethiye Dalaman, Köyceğiz, Datça, Ortaca, Marmaris ve Menteşe İlçelerinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar ile bir araya geldi. İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklama ile gündemi değerlendiren Muharrem İnce, "Türkiye'nin bir temiz eller operasyonuna ihtiyacı var" dedi.

Muhittin Direk

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Fethiye, Dalaman, Köyceğiz, Datça, Ortaca ve Marmaris ziyaretlerinin ardından il merkezi Menteşe İlçesi'ne öğle saatlerinde geldi. İlk olarak Menteşe İlçesi'nde esnaf ziyaretlerine başlayan İnce, zaman zaman vatandaşlar ve gençler ile sohbet etti. İnce'nin Cumhuriyet meydanından başlayan esnaf ziyaretleri Yağcılar Hanına kadar devam etti. İnce, burada kendisini bekleyen vatandaşlar ve gençler ile sohbet ederken sorunlarını dinledi.  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, daha sonra partisinin Muğla İl Başkanlığı binasına giderek gazeteciler ile bir araya geldi.

İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada Türkiye'de Cumhur İttifakı ve Millet İttifakının bulunduğunu hatırlatan İnce, "3.'cü bir ittifak kurulacak mı diye soruyorlar. Bence soru yanlış.  4'üncü bir ittifak kurulacak mı onu sormaları lazım. 3'üncü ittifak zaten Muğla'da kurulmuş. Muğla ittifakında iktidar ve muhalefet ittifakı nasıl mı kurmuş, Marmaris'te inşaat için, Milas'ta Tuzla Sulak Alanı, Menteşe'de çimento fabrikası konusunda kurmuş.  İktidar ÇED raporu vermiş, muhalefet ruhsatı vermiş. Buradaki ittifak rant ittifakıdır. Muğla ittifakı budur. Biz bu çarkı kıracağız. Bu iki ittifak bir yerde birleşiyor. Oda bir  rantta birde  Atatürk düşmanlığında birleşiyor. Türkiye'nin bir temiz eller operasyonuna ihtiyacı var. Türkiye'de buna dur diyecek kadrolar bizim partimizde var. Bu iktidar ormanlarımızı, sınırlarımızı, yurtlarda çocuklarımızı, onların sınavlarda sorunlarını, sokaklarda kadınlarımızı koruyamadı. Bunlardan kurtulacağız. Ekonomiyi Tayyip Erdoğan döneminde 13 yıl yönetmiş adama mı bırakacağız? Bu memleketi Tayyip Erdoğan da, onun eski bakanları ve ranta bulaşmış muhalefette düzlüğe çıkaramaz. Onun için Memleket Partisi olarak buradayız. Bu gidişatı biz yıkacağız. Mecliste kavga ediyor gibi gözüküp, Muğla'da rant konusunda birleşeceksiniz. Sizi deşifre edeceğim. Kapalı kapılar ardından ne dolaplar çevirdiğinizi bu millete tek tek anlatacağım. Sarayın adamı kimmiş saraya hizmet eden kimmiş, sarayla ortaklık yapan kimmiş, sarayla ortaklık yapan kimmiş seçim döneminde tek tek anlatacağım" dedi.

Açıklamasının ardından Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisine yeni katılan isimlere tek tek rozetlerini taktı.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft