Madalyayı alev savaşçılarına hediye etti

Madalyayı alev savaşçılarına hediye etti
Eklenme : 5.08.2021 14:25:00
Görüntülenme: 1182

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Aksaray da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasında Muğla Karya Bisiklet Takımımdan Göktan Oktay Türkiye 2.si oldu. Oktay, madalyasını 8 günden bu yana Muğla'da alevlerle mücadele veren alev savaşçılarına armağan ettiğini söyledi.

265 sporcunun katıldığı Şampiyonada yarışı uzun süre önde götüren Göktan Oktay finişe yakın 3 saniye geride kalarak 2.'lik madalyası kazandı.

Göktan in son olarak Konya'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nı besinci sırada bitirmişti. Türkiye 2.ligini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla duyuran Göktan Oktay, "Bu zafer canlarını hiçe sayarak yangına koşanlara gelsin. Geliyorum yanınıza" diye yazdı.

Göktan'ın çok önemli bir başarı elde ederek kendilerini gururlandırdıklarını söyleyen Muğla Bisiklet il Temsilcisi İlker Cömert, "Bu madalya yanan yüreklerimize bir damlada olsa su serpti. Göktan son şampiyonada 5. olmuştu. Kendisinden böyle bir derce bekliyorduk. Fakat evleri Köyceğiz'de olduğu için aklı hep oradaydı. Zoru başardı ve Muğla'ya zaferle dönüyor. Kendisini kutluyorum. Bizlere her zaman destek olan Menteşe Kaymakamımız Caner Yıldız'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İlman'a teşekkür ediyorum" dedi. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft