Madalya kazanan güreşçilerden İlman'a ziyaret

Madalya kazanan güreşçilerden İlman'a ziyaret
Eklenme : 25.06.2021 15:43:00
Görüntülenme: 1121

Türkiye genelinden 814 sporcunun katılımı ile gerçekleşen U13 Erkekler Grekoromen Güreş Milli Takım ve Sem. Rezeru kadro belirleme seçmelerinde Muğla'yı temsil eden ve madalyayla dönen küçük güreşçiler, Ömer İlman'ı ziyaret etti.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı 2021 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve 17-23 Haziran tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen yarışmaya katılan güreşçiler 1 Gümüş ve 2 Bronz madalya kazanmışlardı. İlman dereceye giren güreşçilerimiz Mehmet Akif Madran (68 kg), Mustafa Kuzey Bencik (68 kg) ve Ali Ekber Hoşgül'i (57 kg) başarılarından dolayı tebrik etti.

Gerçekleşen ziyarette, Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı, Menteşe Gençlik Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Yatağan Gençlik Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, Antrenörler Onur Bozan ve Ayhan Deniz katıldı. Ömer İlman, Muğla'yı başarıyla temsil ederek dereceye giren küçük güreşçileri başarılarından dolayı kutlayarak çanta ve forma hediye etti.

Muğla'da her dalda sporun ve sporcunun yanında ve destekçisi olduklarını ifade eden İlman, bundan sonraki süreçte daha fazla alanlarda Muğla'yı başarıya taşıyacaklarına inandığını ve bunun için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft