Hüseyin Nizamoğlu

Hüseyin Nizamoğlu

NERDE KALMIŞTIK
HüseyinNizamoğlu ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Lozan Anlaşması ve Dünyaya Hâkim Olan Beş Ülke

Eklenme : 2.12.2021 00:00:00
Görüntülenme: 391

1-       İstanbul boğazı ücretsiz geçilecek.

2-       Ülke 'de petrol kuyusu ve diğer maden türü değerlerde izne tabi olacak. Nitekim 2010 yılına kadar öyle oldu.

3-       12 ada Türkiye'nin değildir. Ya kimindir?

4-       Orta doğudaki İslam ülkeleri ile Türkiye ilişki kuramaz

5-       İslam ülkesi olan ırak Saddam Hüseyin'e

6-       İslam ülkesi olan Suriye hafız Esat'a bırakıldı.

7-       Dünya'da Yahudiler ile Amerika söz sahibi olunca Türkiye dâhil İran ve Afgan ile çevrili büyük bölge tamamen içten yıkım planı ile yıllarca bölgenin petrolü Yahudi olan Amerika'nın oldu. 

8-      Türkiye'ye İMF' den borçlanmaya mecbur ettiler. Yüksek faiz uyguladılar. Tekrar muhtaç olunca Türkiye'ye şartlar getirdiler.  Tütünü ve şeker pancarını yasak ettiler.  Üstelik bankanın bir elemanını gönderip kabinede bakan olmasını istediler.

9-      Ülkeye fetö denilen mason teşkilatına hâkim kıldılar. Her 10 yılda bir ihtilaller yaptırdılar. Dünyada Allah'ımın yarattığı imanlı ve becerikli olan Adnan Menderes'i ve yardımcılarını sırf Müslüman oldukları için özel mahkemelerinin kararı ile idam ettiler. Bugünde aynı oyunu oynamak istiyorlar Sebep: AKP başkanlık sistemine geçerek yer altı servetlerini çıkarıyor. Ege ile Karadeniz'i bağlayan büyük kanala mani olmak için çalışıyorlar. Bu arada paramız değer mi kaybetti evet. AKP iktidar olduğu zaman paramızdan 6 sıfır atılmıştı, yeniden düzen kuruldu bütün bunları bilen ve yapan AKP ülkenin yönetimindedir. Kim ne aramaktadır?  Oysa milliyetçiyim diyenlere hayallerini bu ekip yaşatmaktadır. Türklerle birleşme ile büyük TURAN olarak Arap Müslümanları ile birleşmek dünyadaki 5 mason ülkeyi korkutuyor. Altın yükseldikçe doların gidişi bizi hiç etkilemez çünkü ülkenin 60 yerinden altın çıkarıyoruz. Doları yükseltenler, altını da topluca bulup alamıyorlar.

Eski düzende gidilse idi askerler ve hâkimler Yahudi'nin emrinde olarak devam ederek her on yılda bir ihtilal yaptırarak mevcut ne kazanılmışsa yamyamlar kapış kapış edeceklerdi.

Uzun yıllar asker idareye emir verdi. Mesela; 1993'de Demirel ile 1997'de mesut yılmaz ile 2000 yılında ....... ile bitmek üzere iken Allah ülkedeki Müslümanların kaderini değiştirdi. Bahçeli doğruyu gördü. Başkanlık sistemi ile ordu savunma bakanlığına bağlandı ve kepazelikler tek tek bitiyor. Ama ne yaparsan yap Hollanda'ya satılan 8 banka geri gelmez ama Bulgarlara satılan devlet arşivi evrakları, oradaki Türkler sayesinde korunmuştur.

Bugün Osmanlı Dönemine ait devlet arşivi geri geldi gelecek.  Çünkü Bulgaristan'a demokrasi gelince Türkler yönetime ortak oldular. Bugün aleyhimizdeki muhalefetin tek gayesi eski düzeni getirmek, yani hortumlar tekrar gündeme gelsin askerler yönetime gelsin öyle mi? Allah'ım göstermesin CHP'nin gölgesi bile iktidar olsa bu korkulanlar tekrar gelir. Hayır diyen varsa gelsin.

Düşünüyorum da, ülkeyi 15 sene mason haliyle nasıl idare etmiş bu Demirel. 1993'de Erdal İnönü ile hükümet olunca ülkenin değerli insanlarını sözde dindarlar öldürüyorlardı ölenlerin cenazesinde hiç utanmadan ağlayıp defin ediyorlardı. Bunlardan biriside Uğur Mumcu olduğunu dünya öğrendi.

Demirel; başörtülüler için Suudi Arabistan'a gitsinler diyende maalesef kendisidir. Onun için diyorum ki eski çamlar bardak oldu. Oysa 15 sene iktidarda olmasını kapalı dindarlara borçludur. Türk Gençliği yukarıdaki yakın tarihimizi öğrenince Türkiye aslını ve neslini takip eder haldedir yani batı alemine medeniyet getirenlerin devamı şimdi iktidardadır.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft