Kemal Kılıçdaroğlu Muğla'da

Kemal Kılıçdaroğlu Muğla'da
Eklenme : 28.10.2021 12:56:00
Görüntülenme: 836


Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarının toplu açılışı için Muğla'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tören öncesi vatandaşlar ile bir araya geldi.

Kadir Tamer

Sabah saatlerinde uçakla Dalaman'a gelen Kılıçdaroğlu,  ilçeye bağlı Kapıkargın  Mahallesi'nde narenciye üreticileri ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu daha sonra Köyceğiz Beyobası Mahallesinde bulunan ve Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin alım garantisi süs bitkisi serasını gezen CHP lideri Kılıçradoğlu, burada kadınlar ile birlikte çiçek dikti.

Kemal Kılıçardoğu burada yaptığı konuşmada, "Buradaki kooperatif güzel şeyler yapıyor. Ağırlık kadınlarda. Kadınların eli değince bereket oluyor zaten. Üretiyorlar ve kazanıyorlar. Belediyemiz de sağolsun, Muğla Büyükşehir Beledi Başkanımız başta olmak üzere katkı veriyor. Kadın Kooperatiflerin sayısının artmasını istiyoruz. Tüm belediye başkanları bu konuda olağanüstü çaba harcıyor" dedi.
Kapalı alanda üretimi yapılan Iresina süs çiçeği diken Kemal Kılıçdaroğlu, ardından üretici kadınlar ile bir araya geldi. Üretici kadınları dinleyen Kıçlıçdaroğlu, açılış ve temel atma töreni için Menteşe ilçesine hareket etti.

Halk pazarını gezdi

Menteşe İlçesi'nde her hafta kurulan Perşembe Pazarını gezen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, üreticiler ve vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. Kılıçdaroğlu daha sonra 100 yaş evini ziyaret ederek kendisi için hazırlanan programa katıldı. YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft