Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Kavaklıdere'nin başarılı iş adamı Ali Arslan

Eklenme : 20.05.2021 00:00:00
Görüntülenme: 549

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere İlçesi'nde böylesine saygın bir isim var ki sormayın. Ak Mercan Mermer'in sahibi işadamı Ali Arslan Bey. Evet bu değerli kardeşimiz uzun yıllar mermercilik sektöründe başarıdan başarıya koşan değerli bir iş adamıdır.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdereli iş adamı Ak Mermer'in sahibi Ali Arslan, ilçe genelinde efendiliği ve dürüstlüğü ile tanınan hiçbir zaman siyasi polemiğe girmeyip tarafsız görüşleri ile kendisini sevdiren saydıran renkli bir simadır.

Sevgili okurlarım, sayın Arslan'ın fabrikasında çalışan çok sayıda personel patronları için, 'babacan bir patronumuz var' deyip iş yerinde zevkle çalıştıklarını dile getiriyorlar. Ali Arslan Bey'in, bu iş yerinin haricinde büyük baş besiciliği de yaptığı biliniyor. Yapmış olduğu besicilik vatandaşlar tarafından tercih edilen bir işyeri olarak biliniyor.

Sevgili okurlarım, bizlerinde değer verdiği saygın bir iş adamı olan Ak Mermer Fabrikasının sahibi Ali Arslan, her gitmiş olduğu toplulukta ve işyerine ziyarete gelen vatandaşlar tarafından sevginin yanı sıra saygı ile karşılanır. Elbette karşılanacak tabi. Çünkü Ali Arslan Bey, insanları kırmamaya özen gösteren güler yüzlülüğünü elden bırakmayan değerli bir kardeşimiz. Kavaklıdere İlçesi'nde de böylesine değerli bir isim olduğu için iş adamı Ali Arslan'ı kutluyoruz, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft