Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Kavaklıdere İlçesi'nin çalışkan ve genç Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen

Eklenme : 24.05.2021 00:00:00
Görüntülenme: 328

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere İlçesi'nin Ak Parti İlçe Başkanı olan Volkan Alpözen, uzun yıllardan bu yana Ak Parti teşkilatında bulunan ve bugünde 3 dönemden bu yana ilçe başkanlığı görevi yapan renkli bir kardeşimizdir.

Kavaklıdere Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Alpözen, bir iş adamı olup ilçe halkı tarafından ve bilhassa köylüler tarafından sevilir ve sayılır. Sayın Alpözen, Kavaklıdere İlçesi'nin güzelleşmesi ve yatırım yapılması için elinden gelen tüm imkanları kullanan bir isimdir. Öylede olduğu için Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile birlikte hareket edip Ankara yollarından ayrılmayan bir parti başkanıdır. Sayın Alpözen, yapmış olduğu bu güzel işlerin karşılığını ilçesine yatırım olarak almasını bilmiş ve Ankara'daki üst düzey partililer ile bakanlık yetkilileri tarafından sevilen bir ilçe başkandır.

Sevgili okurlarım, Volkan Alpözen'in genç yaşta olmasına rağmen tecrübeli bir siyasetçi olduğunu söyleyebiliriz. Öylede olduğu için Kavaklıdere İlçesi'ne birçok katkıları olan başkan olarak adı anılır.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere'nin Ak Partili Belediye Başkanı Mehmet Demir, yapmış olduğu konuşmasında, "Kavaklıdere İlçesine gelen yatırımlara sevgili başkanımız Volkan Alpözen'in büyük katkıları olmuştur. Uzunca bir zamandan bu yana sayın Alpözen ile birlik ve beraberlik içinde çalışıp, yapılmayan yatırımları gerçekleştirdik. En son ilçeye doğalgaz gelmez dediler. Doğalgazımızda geldi. Katkılarından dolayı ilçem adına başkanımız Volkan Alpözen'e teşekkür ediyorum" dedi, sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft