Kalk Gidelim Eve Bayramda 'Cuma ve Cumartesi olmak üzere üst üste iki gün yeni bölüm' birden yayımlama kararı aldı.

Kalk Gidelim Eve Bayramda 'Cuma ve Cumartesi olmak üzere üst üste iki gün yeni bölüm' birden yayımlama kararı aldı.
Eklenme : 21.05.2020 14:53:00
Görüntülenme: 6561

"Kalk Gidelim Eve" Bayramda 'Cuma ve Cumartesi olmak üzere üst üste iki gün yeni bölüm' birden yayımlama kararı aldı.TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca soluksuz izlenen "Kalk Gidelim" dizisi Nisan ayından itibaren ( Covid-19) tedbirleri kapsamında  "Kalk  Gidelim Eve" olarak ekrana gelmeye devam etmişti. Dizi seyircisine sürpriz yaptı ve "Kalk Gidelim Eve" Bayramda 'Cuma ve Cumartesi olmak üzere üst üste iki gün yeni bölüm' birden yayımlama kararı aldı.

(Covid-19) kapsamında Muğla'da kalmaya devam eden oyunculardan Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç ve Can Kıran uzun bir aradan sonra ilk kez bayram kahvaltısı çekimleri için başta sosyal mesafe kuralı olmak üzere tüm sağlık tedbirlerine uyarak bir araya geldi.

Dizinin başrol kadın oyuncularından Ayça Varlıer şunları söyledi:

"Derler ya tek kişilik dev kadro diye; biz de kendimizi izole ettiğimiz bu günlerde küçük bir ekiple sosyal mesafe kurallarına uyarak büyük ve her zaman olduğu gibi çok keyifli bir iş ortaya koyduk. Çalışmayı çok özlediğim için, ruhuma ve bedenime çok iyi geldi. Muğla'nın olağanüstü doğasında hem yaşıyor hem çalışıyor olmak ayrıca büyük bir şans benim için. Bunun keyfini de sürüyorum" dedi.
Mehtap Bayri ise, "Ekibimizin, yönetmenimiz Mustafa Şevki Doğan'ın desteği ve Yapımcımız Eyüp Üstün'ün desteği ile güzel bir deneyim yaşadık. İşimizi ve ekibimizi çok özledim. Umarım yakın zamanda buluşur ve çekimlerimize başlarız" diye konuştu. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft