Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İYİ Partide istifa yok çoğalma var

Eklenme : 13.09.2021 00:00:00
Görüntülenme: 500

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz haftalar içinde Muğla'nın Köyceğiz İlçesinde İYİ Parti Yönetim Kurulu üyelerinin görevden alınması haricinde çok sayıda istifalar olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Bu konuyla ilgili olarak İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe ile bir görüşmem oldu.  İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe yaptığı açıklamada, "Köyceğiz İlçe Yönetiminin normal toplantılarını yapamadığı için yönetim kurulu otomatikman düşmüştü. Yine ayrıca Köyceğiz ve genelinde yüzlerce İYİ partili üyenin istifa yazıları çıkmıştı. Bunların hiçbirinin aslının astarı olmadığını belirtmek istiyorum. İYİ Parti Türkiye genelinde Genel Başkanımız Meral Akşener'in güzel çalışmaları ve konuşmaları ile gün geçtikçe puan kazanıyor. İYİ Parti Muğla ve genelinde de büyük ataklar içinde. Önümüzdeki yapılacak olan yerel ve genel seçimlerde İYİ Parti'nin gücünü tüm Muğlalılar görecek. Muğla'da bazı kişiler gün geçtikçe puanı parlayan İYİ Parti'yi karalamak için ellerinden geleni yapıyor. Ama maalesef bu emellerine ulaşamayacaklardır. İYİ Partinin Muğla'da da iddialı bir parti olduğunu söylemek istiyorum. Gün geçtikçe partimize üye kayıtları devam etmektedir" dedi.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti'nin üst düzey yöneticilerinden olan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir partili ise, "Yerel ve genel seçimlerde şimdiden bazı isimler Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, milletvekili adayı gösterilmeye başladılar. Böyle bir şey kesinlikle bizim bilgimiz dahilinde değildir. Seçimler yapılalı 3 yıl oldu. 3 yıldan bu yana partimizin yanından geçmeyen isimlerin büyükşehir belediye başkanlığı adayı veya milletvekili adayı olması söz konusu değildir" dedi.

İsmini açıklanmamasını isteyen İYİ Partili yöneticinin bu sözleri sonrası yarın acaba kim nerede ne konuşacak merakla beklenti içindeyiz sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft