İYİ Parti'nin esnaf ziyaretleri devam ediyor

İYİ Parti'nin esnaf ziyaretleri devam ediyor
Eklenme : 8.06.2021 10:40:00
Görüntülenme: 1390

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Muğla İl Başkanı  Davut Cumhur Akmeşe Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci ve  yönetim kurulu üyeleri Menteşe Orhaniye Mahallesinde  bulunan   Sanayi  esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Muhittin Direk

Esnaf ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci ile yönetim kurulu üyeleri Menteşe  Orhaniye Mahallesinde bulunan Sanayi esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti heyeti esnafların sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Esnafın zor durumda olduğunu, her zaman esnafın yanında olacaklarını belirten İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, "3 gündür vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Pazar günü 5 Haziran Çevre günü nedeniyle bütün teşkilatlarımız ile çevre farkındalığını artırmak için çevre temizliği yaptık. Önceki günde Datça esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Sizlerde şahit oldunuz, ekonomiden şikayetçi. Küçük esnafımız zor durumda, kiralarını bile ödeyemez durumda. Bütün Türkiye'de Genel Başkanımız ile birlikte toplumun nabzını tutuyoruz. Toplumun bel kemiği olan esnafımızın sorunlarını dinleyip bu sorunları meclise soru önergesi vererek onların sesi olmaya, çözüm yolu aramaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimize devam edeceğiz. Esnafımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Çözümler bulmaya çalışacağız. İnşallah gelecek İYİ olacak" dedi. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft