İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu tarafından, birlik ve beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu tarafından, birlik ve beraberlik  ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.
Eklenme : 12.10.2020 14:14:00
Görüntülenme: 2690

İYİ Parti üyeleri bir araya geldi

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu tarafından, birlik ve beraberlik  ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

Muhittin Direk

İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu tarafından, birlik ve beraberlik  ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

İYİ Parti'nin gün geçtikçe daha çok vatandaş kazandığını belirten İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci, "Dünyada hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dönem başlıyor. Siyasette de dinamikler değişiyor Bugünkü meclise bakıldığında çok uzak gibi görünse de değişime hepimiz tanık olacağız" dedi.

Kahvaltıya İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci, İl ve ilçe yönetim kurulları ve çok sayıda partili katıldı.

Kahvaltıda konuşan İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Deniz Ekinci, "Biz gündelik kısır gündemimiz, sorunlarımızla boğuşurken dünyada hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dönem başlıyor. Siyasette de dinamikler değişiyor. Bugünkü meclise bakıldığında çok uzak gibi görünse de değişime hepimiz tanık olacağız. Çünkü Z kuşağı geliyor. Dünyayı algılayışları, yaşama biçimleri çok farklı ancak siyasiler henüz bunun bilincinde değiller. Oturduğu yerden ahkam keserek kuru hamasetlerle, çok konuşulan dönem bitiyor. Artık çok konuşma reyting almıyor. Vatandaşın ayağına, kapısına gidip onları dinleme, sorunlarına çözüm üretme dönemi başlıyor. Sorun yaratan değil, çözümün parçası olan, kabul görüyor. İl Başkanımız, İl teşkilatımız, Menteşe İlçe Teşkilatı hep birlikte uyum içinde çalışarak bölgemizde vatandaşın, köylünün, mahallelinin, esnafın, çiftçinin ayağına giderek onları dinlemeye, sorunları yerinde tespit edip, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Partimiz gittikçe halkın daha çok sevgisi ile karşılaşıp umut olmaya devam ederken, bu tür etkinliklerde daha da çoğalarak, coşku ile daha sık bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.

İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, "İYİ Parti herhangi bir parti değil. Sadece siyaset yapalım diye kurulan bir parti değil. İYİ Parti Türkiye'nin kötü gidişatına dur diyen, ülkesi, milleti ve geleceği için kaygılananların kurduğu bir partidir. Bu bilinçle hareket ederek üç yıldır meclisteyiz. Bazıları İYİ Partiyi görmezden gelse de 31 Mart seçimlerinde birçok değişiklik İYİ Parti'ye aittir. Önümüzdeki seçim çok değerli. Bu seçim yol ayrımı seçimi olacak. Bu yol ayrımı ya Türkiye düzlüğe çıkacak. Çağdaş, uygar devletler yönüne yüzüne çevirecek ya da şuan ki iktidar devam edecek ve olumsuzluklar devam edecek. Bu bilinçle önümüzdeki yapılacak olan ilk seçimde Türkiye'nin artık dur dediği bir seçim olması için her birlikte, birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Ben, Türkiye için kaygılananların bir partisinin teşkilat başkanıyım. Bunu hep birlikte başaracağız. Tüm vatandaşımızın yüreğine dokunarak çok çalışarak bu kötü gidişata dur diyecek tek bir parti var oda İYİ Parti " dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft