İsmail Akkaya son yolculuğuna uğurlandı

İsmail Akkaya son yolculuğuna uğurlandı
Eklenme : 18.12.2020 13:18:00
Görüntülenme: 3301

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlanan İsmail Akkaya'yı son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı. İlk olarak Ula Belediye Başkanlığı öününde gerçekleşen törenin ardından Başkan Akkaya'nın cenazesi toprağa verilmek üzere Akyaka mezarlığına götürüldü. 

Akkaya'nın cenazesine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Ak Parti il ilçe yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, Muğla protokolü ve vatandaşlar katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından, İsmail Akkaya gözyaşları içinde toprağa verildi. 

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Ula Belediye Başkanı seçilen İsmail Akkaya, daha önce de Ula'nın Sakin Kent unvanlı Akyaka'da uzun dönem Belde Belediye Başkanlığı yapmıştı. 31 Mart yerel seçimlerinde mevcut Belediye Başkanı CHP'li Ümit Karaaslan ile seçime giren İsmail Akkaya, seçimi farklı bir şekilde kazanmıştı. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft