Hüseyin Uyanık başkanlık görevine devam etti

Hüseyin Uyanık başkanlık görevine devam etti
Eklenme : 3.04.2021 12:51:00
Görüntülenme: 1675

Muğla Gelecek İçin Şimdi Derneği'nin 2. Olağan Genel Kurulu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün konferans salonunda yapıldı. Olağan Genel Kurulda mevcut başkan Hüseyin Uyanık, yeniden başkanlığa seçilirken, dernek çatısı altında komisyonlar oluşturarak çalışmaların "Sağlıklı Yaşam ve Bağımlılıkla Mücadele" şeklinde yürütülmesine karar verildi. 

Beden ve ruhsal yönden sağlıklı bir nesiller için başta madde bağımlılıkları olmak üzere tüm bağımlılıklarla mücadelenin önemine  değinilen Olağan Genel Kurul'da, sağlıklı yaşam ve bağımlılıkla mücadeleyi, başta Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Muğla İl Sağılık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanlığı Hizmet Birimleri olmak üzere Muğla'daki tüm kamu kurum ve Sivil Toplum kuruluşları ve vatandaşlarla beraber yürütüldüğü ifade edildi. 

Yürütülecek proje ve çalışmaların bilimsel bir temele dayandırması için Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile işbirliği içinde olunacağı belirtilerek, Derneğin saha çalışmaları Muğla'nın Riskli Bölgelerinden başlanacağı vurgulandı. 

Toplantıda, en yakın bir zamanda derneğin Kısa, Orta ve Uzun vadeli hedefleri açıklanacağı konusunda görüş birliğine varılarak ilk yönetim kurul toplantısı son buldu. 

Uyanık'ın yönetimi şu isimlerden oluştu:

"Doç. Dr. Ahmet Demirak, Ömer İlman, Dr. Eriş Başaran Akça, Serkan Öçalmaz, Hasan Arslan, Cengiz Demirci,  Can Çimen, Arslan Üzer, Doç.Dr. Halil Evren Şentürk ve Selda Karahan."

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft