Hayrettin Akay güven tazeledi

Hayrettin Akay güven tazeledi
Eklenme : 28.07.2021 15:57:00
Görüntülenme: 1334

Muğla İli Muhtarlar Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek aday ile gidilen kongrede mevcut başkan Hayrettin Akay yeniden başkanlık görevine seçilerek güven tazeledi.

Muhittin Direk

Muğla İli Muhtarlar Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'nde yapıldı. Genel Kurula Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve muhtarlar katıldı.

Tek aday ile gidilen kongrede mevcut başkan Hayrettin Akay, güven tazeledi.

Mevcut Başkan Hayrettin Akay, kongrede yaptığı konuşmada tüm ilçe Muhtar Derneklerinin başkanlarının da bulunduğu güçlü bir federasyon oluşturmak ve bu şekilde vatandaşların daha iyi hizmet alması için bütün olarak gerekli kurumlarla bağlantıları sağlayıp, yatırımların yapılabilmesinin federasyonun en büyük amacı olduğunu kaydetti.

Kendisine destek veren herkese teşekkür eden Akay, "Öncelikle belirtmek isterim ki demokrasinin en önemli yapı taşlarından biri olan, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hizmet etmek adına görev yapan değerli muhtar arkadaşlarımla burada olmaktan çok mutluyum. Biz Muhtarlar Federasyonu olarak, il genelindeki tüm muhtarlarımızın ortak bir platformda buluşmaları ve organize hareket edebilmeleri için böyle bir federasyon kurduk. Muhtarlarımızın, oluşturduğumuz bu güçlü yapı içeresinde yer alarak, hep birlikte vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek adına yaptığımız genel kurulda herkese başarılar dilerim. Son dönemlerde Muğla olarak aşılamada birinciyiz gurur duyuyoruz . 569 muhtarlarımıza mesaj atarak aşılamada muhtarlarımız vatandaşlarımızı bilgilendirme yaparak ilçe sağlık müdürlüklerine arayarak katkıda bulunmuşlardır. Bugüne kadar yönetimimiz ve muhtarlarımızla birlikte yürüttüğü çalışmalar ve iş birliği için Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı'ya ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Gürün'e çok teşekkür ederim" dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise, " Muhtarlar da seçimle birlikte geliyor. Mahallelerine en iyi hizmeti nasıl getirebilirim, en büyük sivil toplum kuruluşusunuz. Belediye halk arasındaki birinci görev siz değerli Muhtarlarımıza görev düşüyor. Yeni seçilecek yönetim kuruluna başarılar diliyorum" diye konuştu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, "Birbirimize güvenle sağlıklı bir şekilde kimseye ötelemeden tüm muhtarlar dernekleri önemli işler yapacağına inanıyorum. Herkesi bu çatı altında olmaya davet edin. Bizlerde elimizden geleni şimdiye kadar göstermiş olduğunuz işbirliğinize teşekkür eder yeniden seçilen Hayrettin Akay arkadaşımıza ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum" dedi

Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay'ın yönetimi şu isimlerden oluştu:

"Yönetim Asil: Mehmet Çoban, Selma Şensoy Çetin, Ahmet Cemil Gündüz, Mehmet Metin Karadağlı.

Yönetim Yedek: Mehmet Ali Balıkçıoğlu, Niyazi Canözü, Hasan Ali Baydur, Ali Haydar Mansuroğlu, Ayhan Demirçivi.

Denetim Asil: Abdulkadir Bulut, Ulaş Bavut, Süleyman Gül.

Denetim Yedek: Ersoy Yılmaz, Osman Balcı, Sami Akın."

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft