Hayırsever işadamından anlamlı yardım

Hayırsever işadamından anlamlı yardım
Eklenme : 29.03.2021 13:51:00
Görüntülenme: 3085

Demircioğlu Mermer Sanayi ve Tic. Taah. Ltd. Şti'nin sahibi Yatağanlı iş insanı Cavit Demircioğlu, yapımı tamamlanan ve taşınma süreci devam eden Yatağan'ın yeni devlet hastanesine anlamlı bir bağışta bulundu.

Hüseyin Kocabıyık

Muğla Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer'in makamında gerçekleştirilen bağış protokolüne, İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Gökkuş, Demircioğlu Mermer Sanayi ve Tic. Taah. Ltd. Şti'nin sahibi Cavit Demircioğlu ve aile üyeleri katıldı.

Yapılan protokolle, 100 yataklı hastanenin ameliyathane ünitesine merhum Cemil Demircioğlu Ameliyathanesi ismi verilmesine karar verildi.

Törenin ardından konuşan Cavit Demircioğlu ise, babasının isminin Yatağan Devlet Hastanesi'nin ameliyathanesinde yaşatılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sağlık konusunda desteklerinin süreceğini söyledi. Başhekim Gökkuş ise, desteklerinden dolayı Cavit Demircioğlu'na teşekkür etti.

İşadamı Cavit Demircioğlu, Yatağan halkı tarafından sevilen ve sayılan renkli bir sima olarak bilinmekte. Uzun yıllardan bu yana il genelinde yapmış olduğu maddi yardımlar ile adı güzelliklerle anılan Demircioğlu Yatağanspor'a da uzun yıllardan bu yana maddi ve manevi katkısı bulunurken yeni yapılan hastanesine verdiği büyük katkı ile adı ilçe genelinde hayırsever bir iş adamı olarak anılmakta. 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft