Gülağzı'nda komşular arasında çıkan kavgada kan aktı: 3 yaralı

Gülağzı'nda komşular arasında çıkan kavgada kan aktı: 3 yaralı
Eklenme : 31.07.2021 22:00:00
Görüntülenme: 925

Muğla'nın Menteşe İlçesi Gülağzı Mahallesinde komşular arasında çıkan kavgada kan aktı.

Kadir Tamer

Gülağzı Mahallesi Gülkent Sitesi'nde akşam saatlerinde yaşanan olayda emekli astsubay olduğu öğrenilen bir kişi ile komşusu Burak K. arasında tartışma çıktı. Bir süre sonra kavgaya dönen tartışmada emekli astsubay üzerinde bulunduğu silah ile komşusu Burak K. ile kayınpederi Cevat A. ve Ayten A.'ya ateş açtı. Olayda Burak K. ile yanında bulunan kayınpederi Cevat A. ve Ayten A. yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulans ile Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

2 yaralının durumu ağır 

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alınan yaralılardan Burak K. ile kayınpederi Cevat A.'nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Bu arada komşularını silahla vuran emekli astsubayın olaydan sonra jandarma tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. 

Tartışmanın köpek yüzünden çıktığı iddia edildi

Gülağzında meydana gelen olayda emekli astsubayın komşusu Burak K. arasında çıkan tartışmanın köpek beslemekten dolayı kaynaklandığı iddia edildi. İddialara göre komşularına kurşun yağdıran emekli astsubayın çok sayıda köpeği bulunduğu ve bir süreden bu yana komşuları ile arasında sürekli tartışmalar yaşandığı iddia edildi. Bugün akşam saatlerinde de emekli astsubay ve Burak K. arasında çıkan tartışmanın bu nedenden kaynaklandığı iddia edildi.


YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft