Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ve Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan'dan gövde gösterisi

Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir ve Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan'dan gövde gösterisi
Eklenme : 29.09.2021 13:15:00
Görüntülenme: 688

Muğla'nın sevilen, başarılı çalışmaları ile ilçe halkları ve köylüleri tarafından ilgi gören CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve Ortaca CHP İlçe Başkanı Evren Tezcan  vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılandılar.

Hüseyin Kocabıyık

Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir Ortaca İlçe Örgütü'nü ağırladı. CHP Fethiye İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarete Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan ve Kadın Kolları Başkanı Nejlin Yalçın katıldı. 


Ziyarete ilişkin olarak konuşan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir: "Bugün ilçe binamızda Ortaca İlçe Örgütü'nü ağırlamaktan mutluluk duyduk. Nazik ziyaretleri için Ortaca İlçe Başkanımız Evren Tezcan'a ve Kadın Kolları Başkanı Nejlin Yalçın'a teşekkür ediyorum. Kendileriyle Fethiye İlçe Başkanlığımız ve Ortaca İlçe Başkanlığımızın faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının çok yakın oluşunun heyecanı içerisinde çalışmalarımızı aralıksız olarak devam ettiriyoruz. Biz birlikte güçlüyüz" dedi. 
CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan ise misafirperverliklerinden ötürü CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe örgütüne teşekkürlerini  iletti.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft