CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak: "Gönüllü destek grubu ve hizmet birimi oluşturduk"

CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak:  "Gönüllü destek grubu ve hizmet birimi oluşturduk"
Eklenme : 24.05.2021 14:15:00
Görüntülenme: 1304

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, pandemi döneminde vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla 'Gönüllü destek grubu' ve hizmet birimi oluşturduklarını açıkladı.

Muhittin Direk

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, pandemi döneminde vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla 'Gönüllü destek grubu' ve hizmet birimi oluşturduklarını açıkladı. Kavak, 1 5 ayı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Kovid-19) salgınının her kesimi derinden etkilediğini söyledi.

Pandeminin ilk başladığı zamandan itibaren partili gönüllülerle CHP Menteşe İlçe Başkanlığında oluşturdukları 'Gönüllü destek grubu' ve hizmeti ile yüzlerce ihtiyaç sahibine destek olmaya çalıştıklarını belirten İlçe Başkanı Kavak; "Üzülerek görmekteyiz ki pandemi vatandaşlarımızı etkilemeye devam edecek. Biz de CHP Menteşe İlçe Başkanlığı olarak gıda kolisi yardımlarımızla, giyim ve maddi olarak vatandaşlarımıza yardımcı oluyor ve olmaya da devam edeceğiz. . Pandemi sürecinde Menteşeli hemşehrilerimize ekonomik buhrandan dolayı büyük sıkıntı çeken partili partisiz ihtiyaç sahibi tüm hemşerilerimize bir nebze de olsa katkı sağlamak için gıda kolisi, nakit desteğinde bulunduk. CHP Menteşe İlçe Başkanlığında oluşturduğumuz gönüllülerimizle gerçekleştirdik." dedi.

Kavak açıklamasını şu sözlerle sürdürdü; "Pandemi sürecinde partimize gelen birçok vatandaşımıza 'Gönüllü destek grubu' ve hizmet grubu zor durumda kalan vatandaşlarımıza yardımcı olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Biz bu yardımları bir elin verdiğini diğer el görmesin düsturuyla yaptık. Hükümetin yapması gerekenleri bizler yapmaya çalıştık. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan gönüllü partililerimize, Menteşe Belediyemize, Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft