Bodrum'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası düzenlendi

Bodrum'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası düzenlendi
Eklenme : 9.03.2021 13:16:00
Görüntülenme: 1191

The Marmara Bodrum Geleneksel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Bodrum Golf Sahasında düzenlendi.

Bu yıl 9. kez düzenlenen The Marmara Bodrum Geleneksel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvasına kadın ve erkek 2 kategoride toplam 50 golfçü katıldı. Özellikle kadın sporculardan büyük ilgi gören turnuva, bu yıl da golf tutkunlarının kıyasıya rekabetine sahne oldu. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası bu yıl pandemi dolayısıyla 1 gün yapıldı. 

Ortakent - Yahşi Mahallesi'ndeki Bodrum Golf Kulübü'nde gerçekleştirilen turnuva çekişmeli geçti. Turnuva sonunda dereceye giren golfçülere düzenlenen ödül töreniyle ödülleri verildi.

Turnuva sonunda kazanan golfçülere ödüllerini veren Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada, "İlimizin güzide İlçelerinden biri olan Bodrum'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlimiz tarihiyle, doğasıyla ve kültürüyle her türlü sporun yıl boyunca yapılabileceği Türkiye'nin ve dünyanın nadir bölgelerinden birisidir. Turizmin Spor organizasyonları yoluyla yılın tümüne yayılmasını hedefliyoruz. Ben bu vesileyle bize değer katan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" dedi.

Organizasyon hakkında konuşan Bodrum Golf Kulübü Genel Müdürü Caner Tuna, "Ben The Marmara Otel'e teşekkür ediyorum. Ellerinden gelen tüm imkânlarıyla bu turnuvayı düzenledik. Havanın güzelliği de bize bir avantaj sağladı. Turnuvada kadın ve erkek 2 kategoride 50 sporcumuz mücadele etti. Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz organizasyonu önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft